کد خبر: 49898
A

مرد ۲۸ ساله‌ای که همسر ۲۲ ساله‌اش را پس از خفه کردن به قتل رساند دقایقی قبل توسط ماموران گشت کلانتری ۱۷۷ خاور شهر دستگیر شد.

به گزارش دیده بان ایران؛ سروان محمد علی منصوری رییس کلانتری ۱۷۷  در تشریح این خبر گفت:ساعت ۲۰:۳۵  ماموران گشت کلانتری در جریان کشف جسدی در طبقه دوم خانه ای در منطقه اشرف‌آباد خاور شهر قرار گرفتند که سریعا به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در جلوی در منزل مشاهده کردند که اهالی کوچه فردی را گرفته‌اند و او را به عنوان قاتل معرفی که سریعا نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

بررسی‌های اولیه حکایت از آن دارد مرد ۲۸ ساله همسر ۲۲ ساله خود را  که هر دو از اتباع افاغنه بودند را حوالی ساعت ۱۹:۳۰ امروز در منزلش خفه کرد ، سپس او را به قتل رساند، جسد را در گونی پیچید و داخل پتو گذاشته بود و قصد خارج کردن آن را داشت که دستگیر شد.

برادر زاده ۹ ساله قاتل که در طبقه اول ساکن بوده در یک لحظه که به طبقه بالا می‌آید جسد زن عمویش را می‌بیند و به یکی از مغازه داران سر کوچه اطلاع می‌دهد که او نیز به همراه چند نفر از اهالی سریعا به محل جسد می‌روند و متعاقبا زمانی که قاتل قصد فرار داشته سریعا پلیس را در جریان گذاشتند.

به گفته وی، تحقیقات تکمیلی و انگیزه قاتل در این خصوص تحت نظارت بازپرس محترم کشیک قتل در حال انجام است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر