کد خبر: 50669
A

جوانی که از سایت های مجازی فروش لوازم خودرو اقدام به خرید و فروش در سایت می کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. در حاشیه برگزاری طرح رعد 15 توسط نیروی انتظامی، جوانی که اقدام به خرید و فروش لوازم خودرو در فضای مجازی می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ جوانی که از سایت های مجازی فروش لوازم خودرو اقدام به خرید و فروش در سایت می کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
در حاشیه برگزاری طرح رعد 15 توسط نیروی انتظامی، جوانی که اقدام به خرید و فروش لوازم خودرو در فضای مجازی می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

 

این فرد لوازم خودرو از قبیل «ساب ووفر»، «آمپلی فایر»، «ضبط»، و سیستم های صوتی خودرو را در فضای مجازی و در سایت های «شیپور» و «دیوار» خریداری کرده و با قیمت های بالاتر از آنچه که این کالاها در بازار عرضه می شوند به فروش می رسانده است.

 

بنابر این گزارش، این مالخر در آخرین اقدام خود که منجر به شناسایی و دستگیری وی شد، یک «ساب ووفر» را در سایت شیپور خریداری می کند، غافل از آنکه این وسیله سرقتی بوده و وی بدون آنکه بداند این وسیله سرقتی است، آن را خریداری می کند. مالخر پس از مدتی به دلیل نیاز به پول اقدام به فروش آن در سایت شیپور می کند و مشخصات و تصاویر مربوط به آن را در داخل سایت قرار می دهد تا مشتریان برای خریدن ساب ووفر مورد نظر با وی در تماس باشند.

 

از آنجا که ساب ووفر سرقتی بوده است، صاحب اصلی آن با رصد سایت فروش وسیله تعلق به خود را مشاهده می کند که توسط شخص دیگری در حال فروش است. مالک ساب ووفر با این فرد تماس گرفته و برای خریداری این وسیله ابراز تمایل می کند و پس از گذاشتن قرار ملاقات با یکدیگر، مالک اصلی ساب ووفر موضوع را در جریان پلیس قرار داده و با مامور بر سر قرار ملاقات می رود و پلیس نسبت به دستگیری این فرد اقدام می کند.

 

این فرد طبق اظهاراتش لوازم را از سایت های مجازی به قیمت 100 تا 150 هزار تومان خریداری می کرده و در زمان نیاز به پول همین اجناس را با قیمت 350 تا 400 هزار تومان به فروش می رسانده است.

 

افسر تحقیق این پرونده از ارسال پرونده برای بررسی و اعلام حکم به مقام قضایی خبر داد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر