کد خبر: 51507
A

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از جمع آوری 71 معتاد متجاهر و دستگیری 112 خرده فروش مواد مخدر از اطراف مدارس و معابر عمومی خبر داد.

به گزارش دیده بان ایران؛ سرهنگ محمد بخشنده رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 112 خرده فروش مواد مخدر از اطراف مدارس و معابر عمومی خبر داد و گفت: با آغاز سال تحصیلی طرح پاکسازی اطراف مدارس تا شعاع هزار متری، محیط های تفریحی و حاشیه بزرگراه های پایتخت و... از معتادان متجاهر و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در همین راستا مأموران 71 معتاد متجاهر را جمع‌آوری کردند، تصریح کرد: همچنین در این طرح  75 خرده فروش مواد مخدر که در معابر عمومی و مناطق آلوده در حال فروش مواد مخدر بودند شناسایی و دستگیر شدند و در بازرسی صورت گرفته از آنان بیش از دو کیلوگرم انوع مواد مخدر سنتی و صنعتی و مقداری آلات و ادوات مصرف مواد مخدر کشف شد.

بخشنده با اشاره به انجام طرح دیگر توسط ماموران این پلیس، گفت: طرح پاکسازی اطراف مدارس تا شعاع یکهزار متر نیز توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در حال انجام است که در این عملیات نیز ماموران موفق شدند تعداد 37 خرده فروش مواد مخدر را دستگیر کنند و با تحقیقات تکمیلی از خرده فروشان، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار خواهند گرفت./ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر