کد خبر: 52974
A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با اشاره به سقوط دو شیء ناشناس در روستای فخرآباد بجستان، گفت: مسئله در حال بررسی است و هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

به گزارش دیده بان ایران؛ محمدرحیم نوروزیان، در خصوص سقوط دو شیء ناشناس در روستای فخرآباد شهرستان بجستان، اظهار کرد: بر اساس بررسی‌های اولیه به نظر می‌رسد این اشیاء قطعات یک پهپاد یا ماهواره باشد که در دو نقطه در روستایی در اطراف بجستان سقوط کرده است.

وی با بیان این‌که این مسئله مسبوق به سابقه است، ادامه داد: جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد و اتفاق خاصی رخ نداده است. هم‌چنین برخی گمانه‌زنی‌هایی که در این خصوص صورت گرفته است، صحت ندارد.

سقوط اشیاء عجیب در یک روستای خراسان رضوی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: در حال حاضر نیروهای امنیتی و انتظامی در حال بررسی‌های بیش‌تر این موضوع هستند و پس از پایان تحقیقات جزئیات مسئله اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سقوط اشیاء عجیب در یک روستای خراسان رضوی

نوروزیان در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است این اشیاء قطعاتی از تجهیزات داخلی باشند، بیان کرد: بعید نیست که این اشیاء قطعاتی از یک شیء پرنده خودی باشند، اما تاکنون اطلاعی در این زمینه دریافت نشده و مسئله در درست بررسی است.

سقوط اشیاء عجیب در یک روستای خراسان رضوی

 

ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر