کد خبر: 53030
A

وکیل همسر فرشید هکی گفت: تاکنون جنایتی در مورد فوت فرشید هکی محرز نشده است.

به گزارش دیده بان ایران به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، محمدعلی قدوسی، وکیل همسر مرحوم فرشید هکی، در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه تنها وکیل ماریا تقی زاده طبرسی، همسر فرشید هکی است، اظهار کرد: روز گذشته به همراه موکلم به دادسرای ویژه امور جنایی مراجعه و نهایت همکاری، توجه و مساعی را از ناحیه سرپرست این دادسرا و بازپرس شعبه پنجم در خصوص پرونده مربوطه شاهد بودیم.

وی افزود: همچنین عصر دیروز نیز به همراه سرپرست دادسرای جنایی، به پارکینگ نیکان در محله شهرزیبا مراجعه کرده و خودرو را مجددا مورد معاینه و بازرسی قرار دادیم و برخی وسایل سوخته شده دیگر آقای هکی که داخل خودرو بود، کشف و در اسناد و مدارک ضبط شد.

وکیل همسر فرشید هکی با تکذیب اعلام وکالت فردی به نام محمد مقیمی در مورد این پرونده، تصریح کرد: وکالتی در خصوص این پرونده از ناحیه هیچکس جز بنده، تاکنون اعلام نشده است.

‎قدوسی با اشاره به احراز هویت از سوی پزشکی قانونی، ادامه داد: در مراجعه ای که روز گذشته به دادسرا داشتیم مشخص شد که پزشکی قانونی در این خصوص نظرش را اعلام کرده و نمونه‌های DNAمطابقت دارد و متاسفانه جسد متعلق به آقای فرشید هکی است.

وی در رابطه با اینکه آیا جنایتی واقع شده است، بیان داشت: تاکنون جنایتی محرز نشده و تحقیقات قضایی به نحو دقیق و کامل نسبت به این موضوع ادامه دارد و نتایج آن در آینده نزدیک به سمع و نظر مردم شریف ایران اسلامی خواهد رسید.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر