کد خبر: 54623
A
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:

«معصومه ابتکار»، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، درخصوص "وضعیت زنان در زندان قرچک ورامین" گفت: تعاملات زیادی با سازمان زندان ها در موضوعات مختلف داشته ام. طی بازدیدهایی که از بخش زنان برخی از زندان ها داشته ام در برخی از زندان ها اقدامات زیادی در خصوص آموزش، توان افزایی، مهارت افزایی و اقدامات رفاهی صورت گرفته است. او ادامه داد: کمبود فضا در زندان ها داریم. فضاهای اقامتی زندانیان دچار محدودیت بوده و مشکلات زیادی از نظر رفاهی ایجاد کرده است. معاون رئیس جمهور درباره وضعیت زندان قرچک بیان کرد: در زندان ورامین حتما باید بررسی های لازم صورت گیرد. به طور خاص از زندان قرچک ورامین بازدید نداشته ام و از زندان های تبریز، ارومیه، کرمان و مشهد بازدید کرده ام. امیدوارم بتوانیم در ادامه این بازدیدها و گزارش هایی که انجام شده باز هم از زندان های دیگر بازدید کنم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ «معصومه ابتکار»، معاون رئیس جمهور در  امور زنان و خانواده، درخصوص "وضعیت زنان در زندان قرچک ورامین" گفت: تعاملات زیادی با سازمان زندان ها در موضوعات مختلف داشته ام. طی بازدیدهایی که از بخش زنان برخی از زندان ها داشته ام در برخی از زندان ها اقدامات زیادی در خصوص آموزش، توان افزایی، مهارت افزایی و اقدامات رفاهی صورت گرفته است.

او ادامه داد: کمبود فضا در زندان ها داریم. فضاهای اقامتی زندانیان دچار محدودیت بوده و مشکلات زیادی از نظر رفاهی ایجاد کرده است.

معاون رئیس جمهور درباره وضعیت زندان قرچک بیان کرد: در زندان ورامین حتما باید بررسی های لازم صورت گیرد. به طور خاص از زندان قرچک ورامین بازدید نداشته ام و از زندان های تبریز، ارومیه، کرمان و مشهد بازدید کرده ام. امیدوارم بتوانیم در ادامه این بازدیدها و گزارش هایی که انجام شده باز هم  از زندان های دیگر بازدید کنم.

او درباره اینکه آیا در خصوص "وضعیت زندان زنان در ورامین گزارشی دریافت کرده است" افزود: غیر از این گزارش هایی که رسانه ای شده است گزارش های دیگری نداشته‌ام و حتما این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

منبع: سایت معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری(  اینجا  

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر