کد خبر: 54678
A

دیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: فرود پرواز روز شنبه شرکت ایران ایر تور از گرگان به مشهد به تشخیص خلبان در فرودگاه مشهد انجام نشد و هواپیما به گرگان بازگشت.وضعیت جوی امروز تاکنون مشکلی برای پروازهای این فرودگاه نداشته و پروازها انجام شده اند اما پرواز گرگان به تشخیص خلبان به مبدا بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ حسن جعفری در گفت و گو با ایرنا افزود: پرواز شماره 3338 شرکت ایران ایر تور از مبدا گرگان که قرار بود ساعت 11 و 25 دقیقه امروز در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به زمین بنشیند به دلیل اینکه خلبان وضعیت جوی را مساعد ندانست، به مبدا بازگشت.

وی اظهار داشت: این در حالی است که در آن ساعت پروازهای این فرودگاه در حال انجام بود و تاکنون نیز مشکلی در انجام پروازها نداشته ایم.

جعفری گفت: وضعیت جوی امروز تاکنون مشکلی برای پروازهای این فرودگاه نداشته و پروازها انجام شده اند اما پرواز گرگان به تشخیص خلبان به مبدا بازگشت.

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد پس از فرودگاه مهرآباد تهران دومین فرودگاه پرترافیک کشور است که بطور میانگین روزانه 180 پرواز و در زمان اوج مسافرتها روزانه تا 250 پرواز ورودی و خروجی در آن انجام می شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر