کد خبر: 55150
A

ظهر امروز دختری جوان از یکی از پل‌های نزدیک به میدان سهروردی اصفهان به پایین سقوط کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ ظهر امروز حادثه سقوط یک دختر در میدان سهروردی اصفهان به وقوع پیوست. در این حادثه دختر جوانی در اتوبان شهید خرازی اصفهان مشاهده شد و شواهد میدانی حکایت از سقوط این دختر به پایین داشت.

نیروهای پلیس و آتش‌نشانی در محل حضور داشتند اما به دلیل ازدحام جمعیت مشکلاتی برای رسیدن عوامل اورژانس به وجود آمد؛ هرچند که آن با حضور نیروهای امدادی، پیکر وی به بیمارستان منتقل شد.

جمعیت زیادی در اطراف پل جمع شده بودند، به طوری که ماشین‌های امدادی و اورژانس تا رسیدن به محل با مشکل مواجه شدند. اما دقایقی پس از آن پیکر زنده وی توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شد

براساس مشاهدات خبرنگار تسنیم از محل حادثه دختر جوان هنوز زنده است و به گفته شاهدان، دختر به دلیل نامعلومی از پل به پایین سقوط کرده است.

عباس عابدی،  سخنگوی روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان در این باره اظهار داشت: ظهر امروز سقوط خانمی از پل میدان سهروردی به اتوبان شهید خرازی‌ به مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گزارش شد.

وی ادامه داد: در پی این سقوط با علتی نامعلوم مجروح خانم 29 ساله با شکستگی از ناحیه مچ دست، آسیب از ناحیه صورت و با سطح هوشیاری پایین برای ادامه روند درمانی به بیمارستان منتقل شد. جزئیات تکمیلی درباره علت سقوط و میزان جراحات، به زودی اعلام می‌شود.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر