کد خبر: 55370
A

قاتل دهه هفتادی در شعبه ١٠ مجتمع کیفری یک تهران، نحوه قتل را تشریح کرد. قاتل، مرد متولد ٧٣، مغازه دار ساکن یکی از شهرهای شمالی کشور و دارای سوءسابقه کیفری بود که با حضور در جایگاه گفت: من با همسر مقتول رابطه داشتم و مقتول پس از مدتی متوجه رابطه من و همسرش شد. قاتل ادامه داد: مقتول به همراه خانواده اش به تهران اسباب کشی کرد ولی حدود سه هفته بعد از آمدن به تهران با پیامک به من فحاشی و توهین می کرد و می گفت که من زندگی اش را نابود کرده ام.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ قاتل، مرد متولد ٧٣، مغازه دار ساکن یکی از شهرهای شمالی کشور و دارای سوءسابقه کیفری بود که با حضور در جایگاه گفت: من با همسر مقتول رابطه داشتم و مقتول پس از مدتی متوجه رابطه من و همسرش شد.

قاتل ادامه داد: مقتول به همراه خانواده اش به تهران اسباب کشی کرد ولی حدود سه هفته بعد از آمدن به تهران با پیامک به من فحاشی و توهین می کرد و می گفت که من زندگی اش را نابود کرده ام.

من پاسخ پیامک هایش را نمی دادم تا این که، یک شب در قهوه خانه بودم و مقتول اقدام به فحاشی به من کرد و من عصبانی شدم و به او زنگ زدم.

مقتول در تماس تلفنی به من گفت اگر مردی بیا تهران و من شبانه حرکت کردم و صبح به درب منزلش رسیدم.

مقتول را که میخواست به سر کارش برد سوار ماشین کردم و واه افتادیم.

در مسیر کلی با هم جر و بحث کردیم و در نهایت با هم درگیر شدیم که من با چاقویی که در خودرو ام داشتم چند ضربه به وی زدم و وی را به قتل رساندم.

در ادامه دادگاه، اولیای دم مقتول درخواست قصاص قاتل را کردند.

قاضی دادگاه ختم این جلسه دادگاه را اعلام کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر