کد خبر: 56824
A

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ماموریت این کمیسیون به ۳ عضوش برای بررسی حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد گفت: در جلسه هفته آینده هنگام استماع گزارش تهیه شده محمدمهدی طهرانچی هم حضور خواهد داشت.

به گزارش دیده بان ایران، محمد مهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  با اشاره به بروز حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران گفت: در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که بعد از ظهر دوشنبه هفته جاری برگزار شد خواستار تعیین گروهی برای بررسی ابعاد مختلف این حادثه از نزدیک شدم و از کمیسیون خواستم که این گروه ضمن عیادت از زخمی‌ها و مصدومین زوایای مختلف این اتفاق را بررسی کنند.

وی افزود: یقین دارم که این کارگروه دیداری را با مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی، دادستانی و راهور تهران خواهند داشت و پس از بازدیدهای میدانی، گزارش دقیقی را به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه خواهند کرد اما تصمیم‌گیری اینکه در جلسه این کمیسیون برای استماع گزارش اعضای کارگروه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هم حضور باشد با هیأت رئیسه است اما به نظرم حضور طهرانچی در این کمیسیون برای شنیدن نظرات اعضایکارگروه تعیین شده و همچنین توضیحات بیشتر مفید خواهد بود. 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره سیاسی شدن حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: ما به هیچ وجه نباید در بروز برخی اتفاقات مسائل سیاسی را دخالت دهیم و اگر زمانی بحث سوء مدیریت در جایی مطرح می‌شود حتماً باید ضمن پیگیری، برخوردهای لازم هم با مسببین حادثه و قصورها و تسامح برخورد شود و نباید به این مسائل از زاویه نگاه‌های سیاسی نگریست. زاهدی گفت: برخورد با عوامل و مسببین این حادثه در هر رده‌ای که هستند باید صورت گیرد./فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر