کد خبر: 57026
A

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به درخواست وزارت ورزش برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها، گفت: اگر طرح عالمانه و بر اساس اقتضائات ملی، دینی و فرهنگی ما ارائه دهید، در شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ بیست و ششمین نشست کمیسیون فرهنگی، تربیت‌بدنی و ورزش، با حضور محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل این وزارتخانه برگزار شد.

محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به درخواست وزیر ورزش و جوانان درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها گفت: می‌توانید این موضوع را به شورا پیشنهاد داده و طراحی خود را ارائه کنید، سپس  ملاحظاتی که وجود دارد در چارچوبی که اعلام کرده‌اید مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: در غیراین صورت موضوع مورد درخواست شما به مسئله‌ای تبدیل می‌شود که یک طرف موافق و یک طرف مخالف هستند در حالیکه هیچ محتوایی مشخص نیست اما اگر متن عالمانه و بر اساس اقتضائات ملی، دینی و فرهنگی ما بوده و چارچوب‌های آن معلوم باشد حتما به یک قاعده تبدیل می‌شود و کسی هم به آن مخالفت نمی‌کند، مانند رویه‌های دیگری که در کشور وجود دارد./فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر