کد خبر: 59064
A

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی که طی یک درگیری پسرخاله‌اش را بر سر اختلاف حساب ۶۰هزار تومانی به قتل رسانده بود،‌ خبر داد.

به گزارش دیده بان ایران، سرهنگ علی ولیپور گودرزی، درباره این قتل اظهار کرد: ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه روز جمعه ۱۲ بهمن ماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت در یک مرکز تجاری به کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس اعلام شد. با اعلام خبر اولیه، مأموران کلانتری در محل وقوع جنایت حاضر شدند، با انجام تحقیقات پلیسی از سوی مأموران یکی از افاغنه حاضر در این محل اظهار کرد که جوانی افاغنه، پسرخاله ۳۵ ساله‌اش را به قتل رسانده و در ادامه از محل قتل فرار کرده است.

وی با اشاره به اینکه خبر اولیه مبنی بر قتل جوانی ۳۵ ساله توسط پسر خاله‌اش تأیید شد، گفت: با تأیید خبر اولیه، موضوع به اداره دهم و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد و در بررسی صحنه جنایت مشخص شد که مقتول طی یک درگیری و بر اثر اصابت ضربات جسمی تیز به ناحیه قفسه سینه‌اش به قتل رسیده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی برای یافتن قاتل ادامه یافت، گفت: با شناسایی محل تردد قاتل در محدوده خیابان مروارید غربی، بلافاصله تیم کارآگاهان اداره دهم به همراه مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس به این محل مراجعه کردند و متهم پرونده را کمتر از ۳۰ دقیقه از زمان وقوع جنایت، درحالیکه قصد داشت بعد از جمع‌آوری وسایل مورد نیاز خود از تهران متواری شود، دستگیر کردند.

سرهنگ ولیپور گودرزی افزود: متهم که جوانی ۲۹ ساله بود در همان تحقیقات اولیه با صراحت به ارتکاب جنایت و قتل پسر خاله‌اش اعتراف کرد. همچنین در اعترافاتش گفت که اختلاف وی و پسرخاله‌اش به علت اختلاف حساب ۶۰ هزار تومانی بر سر مبلغ حاصل از فروش یک تلفن همراه بود.

وی افزود: با دستگیری متهم و اعتراف صریح وی به ارتکاب جنایت، دستور بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر شد و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر