کد خبر: 60688
A

اختتامیه سومین جشنواره رسانه های شهری شب گذشته با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر تهران در برج آزادی برگزار شد. 🔹 اسامی برگزیدگان جشنواره به انتخاب هیئت داوران را در پایگاه خبری دیده بان ایران مشاهده نمایید:

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ آیین اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌های شهری با شعار «شهر، رسانه و نقدپذیری» با حضور شهردار تهران، اصحاب رسانه، رئیس و اعضای شورای شهر و مدیران شهری عصر امروز یکشنبه در آمفی‌تئاتر برج آزادی برگزار شد و برگزیدگان آن در بخش‌های مختلف نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش خبر و گزارش خبری، پروانه بهرام‌نژاد (روزنامه همشهری) به عنوان نفر اول، مهدی مقدر (خبرگزاری ایرنا) نفر دوم و راضیه عنایتی (ایسنا) و سیامک صدیقی (مهر) مشترکا به عنوان نفر سوم انتخاب شدند.

در بخش یادداشت و سرمقاله نیز از مژگان رضایی (همشهری) به عنوان نفر اول، لطف روحانی (شرق) به عنوان نفر دوم و مشترکا از امیر هاتفی‌نیا (شهروند) و محمدناصر احدی (همشهری محله) به عنوان برگزیدگان جایگاه سوم تقدیر شد.

حسام خراسانی (شهروند)، عاطفه نژادسالاری (ایرنا) و ملیحه رفیع‌طلب جوان (روزنامه خراسان) به ترتیب برگزیدگان بخش تیتر جشنواره رسانه‌های شهری بودند.

در بخش طنز این جشنواره، مهدی‌سا صفری‌خواه و حسام حیدری (هر دو از روزنامه قانون) به عنوان نفرات اول و دوم و مجتبی احمدی (اعتماد) نیز به عنوان نفر سوم انتخاب شدند.

محمد مهیمنی (جام‌جام آنلاین)، خدیجه نادری (تسنیم) و سجاد صفری (روزنامه ایران) برگزیدگان بخش عکاسی خبری این جشنواره بودند.

در رشته گزارش تصویری نیز از مجید عسکری‌پور (خبرگزاری مهر)، وحید خدادادی (آنا) و علی حدادی (آنا) به عنوان نفرات اول تا سوم تقدیر به عمل آمد.

مهدی عزیزی (قانون)، علیرضا پاکدل (قانون) نفرات اول و دوم بخش طرح و کاریکاتور بودند و سیدنعیم تدین‌نبوی و محمدرضا ثقفی (شهروند) نیز مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.

فاطمه جمال‌پور (روزاروز)، مهدی سلامی (همشهری)، علی نکویی‌فرد (ایرنا) و فاطمه علی‌اصغر (ایرنا) در بخش مالتی‌مدیا مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش دیداری و شنیداری، مریم جعفری (خبرگزاری صداوسیما)، یوسف سلامی (خبرگزاری صداوسیما) و در بخش گزارش تلویزیونی نیز نفیسه سهرابیان (شبکه خبر) و راضیه آقایی (باشگاه خبرنگاران جوان) برگزیده شدند.

در بخش تولیدات رادیویی علیرضا محمدی (رادیوتهران)، مژده نقده‌دوز تهرانی‌ها (رادیو جوان) و علی البرزی (رادیو اقتصاد) مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش گزارش نیز محمدحسین خودکار (روزنامه جام‌جم) به عنوان نفر اول، الهام مهدی‌زاده (شهرآرا) به عنوان نفر دوم و مهتاب جودکی (شهروند) به عنوان نفر سوم انتخاب شدند.

صدیقه رشیدپورایی (ایسنا)، علی کاظمی (باشگاه خبرنگاران جوان) نفرات اول و دوم بخش گفت‌وگو بودند و سیدمحمد فخار (همشهری) و مژگان انصاری (ایسنا) نیز مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در بخش ویژه میراث فرهنگی و میراث طبیعی نیز سمیه ایمانیان (ایسنا)، زهرا کشوری (روزنامه ایران) و افسانه قانع (پایگاه خبری تیترشهر) به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر