کد خبر: 60758
A

یکی از اراذل و اوباش یافت آباد پس از گذشت ۱۰ روز از نزاع خیابانی توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد. در ششمین طرح دستگیری و برخورد با اراذل و اوباش شهر تهران توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت، ماموران موفق به دستگیری یکی از اراذل و اوباش سطح یک پایتخت به نام یاسر کثیف شدند. این فرد ده روز قبل هنگام دستگیری با ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت آباد درگیر شده که پس از مقاومت و تمرد از دستور پلیس با زدن ضربه چاقو به دست مامور پلیس از محل متواری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ یکی از اراذل و اوباش یافت آباد پس از گذشت ۱۰ روز از نزاع خیابانی توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.

یکی از اراذل و اوباش یافت آباد پس از گذشت ۱۰ روز از نزاع خیابانی توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد. 

در ششمین طرح دستگیری و برخورد با اراذل و اوباش شهر تهران توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت، ماموران موفق به دستگیری یکی از اراذل و اوباش سطح یک پایتخت به نام یاسر کثیف شدند. 

این فرد ده روز قبل هنگام دستگیری با ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت آباد درگیر شده که پس از مقاومت و تمرد از دستور پلیس با زدن ضربه چاقو به دست مامور پلیس از محل متواری می‌شود. 

متهم شب گذشته توسط ماموران پلیس امنیت عمومی فاتب شناسایی و در یک عملیات به همراه همدست خود دستگیر شد. 

وی پس از مصرف مشروبات الکلی به سطح خیابان‌ها آمده و در محلات اقدام به ایجاد درگیری و بی نظمی با چند نفر از اوباش دیگر کرده بود. 

این متهم دو فقره سابقه درگیری و ناهنجاری در محله یافت‌آباد را در پرونده خود دارد. 

افسر پرونده از تحویل متهم به مقام قضایی و رسیدگی به پرونده وی خبر داد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر