کد خبر: 61313
A

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۸ و به منظور ارتقای ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از روز شنبه ۲۵ اسفندماه تا پایان روز شنبه ۱۷ فروردین ماه خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ علیرضا قدمی اظهار کرد: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز سال 1398 و به منظور ارتقای ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ های ترافیکی از روز شنبه 25 اسفندماه تا پایان روز شنبه 17 فروردین ماه خبر داد.

وی تصریح کرد: عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام طرح نوروزی در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، خاطرنشان کرد: در محور کرج – چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای سه شنبه، چهارشنبه 28 و 29 اسفندماه، و روزهای پنج شنبه و یکشنبه 8 و 11 فروردین ماه سال 1398 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع خواهد شد.

قدمی تصریح کرد: با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تاریخ های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه است.

وی اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12روزهای یکشنبه 4 فروردین ماه و جمعه 9 فروردین ماه و روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 15- 16-17 فروردین ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تاریخ های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، گفت: تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 28 اسفندماه تا ساعت 24 روز شنبه 3 فروردین ماه و از ساعت 6 صبح روز یکشنبه 4 فروردین ماه تا ساعت 24 روز دوشنبه 5 فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

قدمی اضافه کرد: همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12ظهر روز پنج شنبه 8 فروردین ماه تا ساعت2 بامداد روز شنبه 10 فروردین ماه و از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه 11 فروردین ماه تا ساعت22 روز شنبه 17 فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز سه شنبه 28 اسفندماه تا ساعت2 بامداد روز بعد از "آب اسک به رودهن" ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 همین روز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک‌ به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز یکشنبه 4 فروردین ماه، روز جمعه9 فروردین ماه و روزهای پنج شنبه و جمعه 15-16 فروردین ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای اعلامی تا ساعت 2 بامداد روز بعد از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور سوادکوه، گفت: تردد انواع تریلرها از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای سه شنبه و چهارشنبه 28 و 29 اسفندماه و روز پنج شنبه 8 فروردین ماه از تهران به سوادکوه ممنوع است. همچنین تردد انواع تریلرها از ساعت 8 تا ساعت 24 روز یک شنبه 4 فروردین ماه و روزهای پنج شنبه و جمعه 15 و 16 فروردین ماه از سوادکوه به سمت تهران ممنوع است.

وی در خاتمه گفت: مرکز کنتزل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راههای استان است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر