کد خبر: 61621
A
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر :

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر گفت: سه اکیپ امدادرسانی به مناطق سیل زده شهر پلدختر اعزام شدند.فرخ پور خاطرنشان کرد: این نیروها به ویژه در مناطق کوی سازمانی ها، رسالت تنگ علی و کلماکره در حال امدادرسانی، تخلیه آب، باز کردن ناودانی و غیره هستند .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ آیت_فرخ پور" در گفت و گو با رسانه ها  در پلدختر اظهار داشت: ۱۵ نفر در قالب سه اکیپ خدمات ایمنی سازمان  آتش‌نشانی شهرداری به مناطق پرخطر و سیل زده این شهر اعزام شدند.

وی افزود: همچنین چهار دستگاه خودرو سبک و سنگین و۶موتور روبینگ تخلیه آب از این سازمان در شهر در حال فعالیت و خدمات دهی به شهروندان هستند.

امدادرسانی در مناطق شهر

 فرخ پور خاطرنشان کرد: این نیروها به ویژه در مناطق کوی سازمانی ها، رسالت تنگ علی و کلماکره در حال امدادرسانی، تخلیه آب، باز کردن ناودانی و غیره هستند .

وی افزود:همچنین نیروهای این سازمان در سطح شهر از طریق بلندگوی سیار هشدارهای لازم در رابطه با مراقبت در برابر سیل را به مردم اطلاع رسانی می کنند .

رییس سازمان آتش نشانی وایمنی شهرداری پلدختراز مردم خواست به هیچ عنوان در مناطق پرخطر و مسیر سیلاب ها وحاشیه رودخانه کشکان قرار نگیرند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر