کد خبر: 61802
A

"اکبر مظلومی" قایقران فداکار دیلمی، پس از نجات پسربچه ۱۰ ساله در آب‌های خلیج فارس گرفتار شده و جان باخت. بنا بر گزارش‌های اولیه و به نقل از ناجی غریق، پسربچه‌ی ۱۰ ساله‌ای از اعضای یک خانواده سه نفره گردشگران نوروزی در زمان گشت تفریحی در بندر دیلم، با قایق به دریا می‌افتد که بلافاصله قایقران برای نجات کودک غرق شده خود را به آب می‌اندازد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ "اکبر مظلومی" قایقران فداکار دیلمی، پس از نجات پسربچه ۱۰ ساله در آب‌های خلیج فارس گرفتار شده و جان باخت.

جانشین ستاد مدیریت بحران و خدمات سفر دیلم با تائید مرگ این قایقران دیلمی گفت: ابعاد این حادثه‌ی ناگوار در دست بررسی است.

محمد طاهری اظهار کرد: بنا بر گزارش‌های اولیه و به نقل از ناجی غریق، پسربچه‌ی ۱۰ ساله‌ای از اعضای یک خانواده سه نفره گردشگران نوروزی در زمان گشت تفریحی در بندر دیلم، با قایق به دریا می‌افتد که بلافاصله قایقران برای نجات کودک غرق شده خود را به آب می‌اندازد.

وی افزود: با وجود اینکه این قایقران پسربچه را از غرق شدن نجات می‌دهد، اما خود به دلایل نامشخص، غرق شده و فوت می‌کند.

جانشین ستاد مدیریت بحران دیلم عنوان کرد: به منظور بررسی دقیق حادثه و تشخیص علت مرگ قایقران جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان برگزار شده و دستگاه‌های مرتبط شامل دریابانی، نیروی انتظامی و بهداشت و درمان موظف به ارائه گزارش به این ستاد شدند تا اقدامات قانونی انجام شود.

طاهری ضمن ابراز تاسف و تسلیت به خانواده‌ی این قایقران فداکار، تاکید کرد: امیدواریم با جدیت و اهتمام بیشتر دستگاه‌های ذیربط، دیگر شاهد تکرار چنین حوادثی نباشیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر