کد خبر: 61877
A

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور آخرین گزارشها از استان هایی که بارش نزولات آسمانی در آن در جریان می باشد را دریافت کرد و پیرو دستور رئیس جمهور از تمامی مسئولان ذیربط خواستار بکارگیری تمامی ظرفیت های فنی و رسانه ای برای اطلاع رسانی دقیق و بهنگام شد. وزیر کشور که لحظاتی پیش آخرین وضعیت استان های کرمانشاه، ایلام، کهکیلویه و بویر احمد، لرستان، خوزستان، همدان، اصفهان، چهارمحال بختیاری و کردستان را دریافت کرده بود با تاکید بر اینکه تماس لحظه ای و پیگیرانه رئیس جمهور نقطه قوت خدمتگزاران مردم می باشد بر ضرورت توجه مردم به هشدارها و توصیه های ایمنی مسئولان استانی و ستاد مدیریت بحران از سوی مردم تصریح کرده و دستورات لازم را برای رفع آبگرفتگی در برخی مناطق شهری و روستایی و بسیج تمام امکانات و تجهیزات به منظور امداد رسانی سریع و به موقع صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛  عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور آخرین گزارشها از استان هایی که بارش نزولات آسمانی در آن در جریان می باشد را دریافت کرد و پیرو دستور رئیس جمهور از تمامی مسئولان ذیربط خواستار بکارگیری تمامی ظرفیت های فنی و رسانه ای برای اطلاع رسانی دقیق و بهنگام شد.
 وزیر کشور که لحظاتی پیش آخرین وضعیت استان های کرمانشاه، ایلام، کهکیلویه و بویر احمد، لرستان، خوزستان، همدان، اصفهان، چهارمحال بختیاری و کردستان را دریافت کرده بود با تاکید بر اینکه تماس لحظه ای و پیگیرانه رئیس جمهور نقطه قوت خدمتگزاران مردم می باشد بر ضرورت توجه مردم به هشدارها و توصیه های ایمنی مسئولان استانی و ستاد مدیریت بحران از سوی مردم تصریح کرده و دستورات لازم را برای رفع آبگرفتگی در برخی مناطق شهری و روستایی و بسیج تمام امکانات و تجهیزات به منظور امداد رسانی سریع و به موقع صادر کرد.
رحمانی فضلی از هماهنگی خوب و مطلوب تمامی دستگاهها و نیروهای عملیاتی که به طور شابنه روز مشغول خدمت به مردم هستند تقدیر و تشکر کرد و از نیروهای انتظامی خواست به طور جدی مانع حضور مردم اطراف رودخانه، سیلاب و مناطق آبگرفته شوند.
بر اساس گزارش مسئولان مناطق ذکر شده بارش باران و طوفان شدت یافته است و با توجه به پیش بینی های صورت گرفته تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده بود و خوشبختانه تاکنون میزان خسارات مالی خاصی گزارش نشده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر