کد خبر: 62511
A

پیامی در فضای مجازی مبنی بر انجام آزمایش های رایگان میکروبی در درمانگاه شهید مطهری شیراز پخش شد که 200 نفر مراجعه کردند اما مدیر این درمانگاه اظهار داشت: چنین موردی نداریم و مردم فریب فضای مجازی را خورده اند.

به گزارش دیده بان ایران، مدیر درمانگاه شهید مطهری شیراز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: این درمانگاه برای میکروب شناسی معده و دیگر اعضای بدن هیچ آزمایش رایگانی انجام نمی دهد. 
دکتر علی جنگجو اظهار داشت: شهروندان برای آزمایش میکروبی معده به این درمانگاه مراجعه نداشته باشند و در دام شایعات فضای مجازی قرار نگیرند. 
وی با تکذیب خبر رایگان بودن آزمایش در درمانگاه شهید مطهری اظهار داشت: ضروری است شهروندان برای اطلاع از انجام آزمایش ها و ارائه خدماتی که در هر مرکز رایگان باشد به منابع رسمی مانند وب سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رسانه های استان مراجعه کنند. 
جنگجو افزود:شهروندان باید اطلاع داشته باشند ارسال هرگونه خبر در فضای مجازی نمی تواند صحت داشته باشد و یا در صورت مشاهده خبرهای مشابه، از منابع رسمی صحت موضوع را جویا شوند. 
وی بیان کرد: براساس آمارها روزانه حدود 40 هزار نفر به دو درمانگاه مظهری و امام رضا (ع) در شیراز مراجعه دارند و بیماران می توانند بدون حضور از طریق وب سایت دانشگاه مراجعه خود را تثبیت کنند. 
طی روزهای گذشته، پیام هایی مبنی بر شیوع آلودگی میکروبی و لزوم مراجعه مردم به درمانگاه شهید مطهری و انجام آزمایش رایگان منتشر شد. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر