کد خبر: 62590
A

شهربانو امانی نسبت به سخنان میرلوحی واکنش نشان داد و گفت طبق آیین ‌نامه شورا این سخنان توهین به اعضای شورای شهر تلقی میشود.

به گزارش دیده بان ایران؛ میرلوحی عضو شورای شهر تهران در بخشی از جلسه شورای شهر و در حین رأی گیری در خصوص باغ بودن یا نبودن برخی زمین‌های شهری خطاب به اعضای شورا، گفت: اینکه شما یک ملک را باغ اعلام نمی‌کنید اشتباه است و این فرصت را برای سودجویان فراهم میکنید که بروند و زمینی که باغ تشخیص نداده‌اید را تبدیل به برج کنند.
 
شهربانو امانی عضو دیگر شورای شهر تهران پس از ترک جلسه از سوی محسن هاشمی و ریاست امینی به این سخنان میرلوحی واکنش نشان داد.
 
وی به ماده ۲۳ آیین نامه شورای شهر اشاره کرد و گفت: هر کسی از اعضا فرصت اظهارنظر دارد و اینکه آقای میرلوحی اعضای شورا را به موضوعی متهم کند توهین به اعضاست.
 
امانی ادامه داد: اعضا نباید از سوی یک عضو شورا متهم به جانبداری شوند و این فرصت برابری است که در اختیار همه اعضاست تا نسبت به هر مصوبه موافقت یا مخالفت خود را اعلام کنند.
 
امینی در این لحظه خطاب به امانی، گفت: من به نظرم آقای میرلوحی اصلا بنای توهین نداشتند و این امری طبیعی است که اعضای شورا بتوانند اظهارنظر کنند و حق رای داشته باشند.
 
امینی در پاسخ به شهربانو امانی، گفت: هرچند معتقدم میرلوحی بنای توهین نداشته اما من از جانب ایشان از شما عذرخواهی میکنم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر