کد خبر: 63196
A

ساختمان جدید پلاسکو در ۱۸ هزار متر مربع و در ۱۸ طبقه ساخته خواهد شد و ساختمان کناری آن که پنج طبقه و متعلق به بخش خصوصی بود که در جریان آتش‌سوزی نیز مجبور به تخلیه آن شدیم قرار شده است با مشارکت مالکان آن استحکام‌سازی آن صورت بگیرد. استاندار تهران ابراز امیدواری کرد که ظرف دو سال این ساختمان ساخته شود و مالکان واحدهای تجاری و تولیدی بتوانند فعالیت خود را در آن شروع کنند. این در حالی است که تا به امروز ۸۰۰ تن بتن‌ریزی در این مجموعه صورت گرفته است.

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ استاندار تهران گفت: ساختمان جدید پلاسکو در ۱۸ هزار متر مربع و در ۱۸ طبقه ساخته خواهد شد.

در بازدید استاندار تهران از ساختمان پلاسکو که با همراهی سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان همراه بود، انوشیروان بندپی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده برای بهره‌برداری از این ساختمان گفت: امروز به همراه آقای سعیدی‌کیا که در اینجا نقش کارفرما را دارند، از پیشرفت کار و بسترسازی که برای اقدامات آتی پیمانکاری مهیا شده بازدید کردیم.

او ادامه داد: برای ایمنی کار در چهار طرف بنای جدید کار استحکام‌سازی صورت گرفته و مطابق جزئیاتی که مهندس مشاور به ما داد در ساختمان و شکل نهایی از یک معماری ایرانی- اسلامی بهره‌گیری شده که در این ساختمان گالریهای مختلفی وجود دارد و یک گالری نیز به شهدای خدمت که در واقعه پلاسکو جان خود را از دست دادند اختصاص پیدا کرده است.

بندپی ادامه داد: ساختمان جدید پلاسکو در ۱۸ هزار متر مربع و در ۱۸ طبقه ساخته خواهد شد و ساختمان کناری آن که پنج طبقه و متعلق به بخش خصوصی بود که در جریان آتش‌سوزی نیز مجبور به تخلیه آن شدیم قرار شده است با مشارکت مالکان آن استحکام‌سازی آن صورت بگیرد.

استاندار تهران ابراز امیدواری کرد که ظرف دو سال این ساختمان ساخته شود و مالکان واحدهای تجاری و تولیدی بتوانند فعالیت خود را در آن شروع کنند. این در حالی است که تا به امروز ۸۰۰ تن بتن‌ریزی در این مجموعه صورت گرفته است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر