کد خبر: 65168
A

‌رئیس جمعیت هلال‌احمر سبزوار گفت: در اثر سیل شب گذشته، آب و سیلاب هفت خودرو را با خود برد که یک خودروی تیبا دارای دو سرنشین بود که یکی از سرنشینان نجات یافت و سرنشین دیگر جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ رئیس جمعیت هلال‌احمر سبزوار گفت: در پی سیل شب گذشته در روستای خسروجرد بخش مرکزی سبزوار دو کودک گرفتار سیل شده بودند که با تلاش تیم امداد و نجات این هلال احمر نجات یافتند. همچنین سیلاب هفت خودرو را با خود برد که یک نفر از سرنشینان خودرو جان خود را ازدست داد.

‌محمدعلی جباری در گفت‌وگو با ایسنا- عنوان کرد: با اعلام مفقودی دو کودک در روستای خسروجرد واقع در ۱۰ کیلومتری سبزوار که گرفتار سیلاب شده بودند تیم‌های امداد و نجات هلال‌احمر به منطقه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر سبزوار ادامه داد: تیم‌های هلال‌احمر پس از ساعتی جستجو، موفق به نجات جان این دو کودک شدند.

جباری بیان کرد: همچنین در اثر سیل شب گذشته، آب و سیلاب هفت خودرو را با خود برد که یک خودروی تیبا دارای دو سرنشین بود که یکی از سرنشینان نجات یافت و سرنشین دیگر جان خود را از دست داد.

وی گفت: گروه‌های ارزیاب هلال‌احمر در دیگر روستاهای سبزوار نیز در حال رصد اوضاع و امدادرسانی هستند که گزارش‌های تکمیلی اعلام می‌شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر