کد خبر: 66292
A

سخنگوی قوه قضاییه اطلاع رسانی لازم را در درباره زمان دادگاه انجام خواهد داد . قوه قضاییه از ما خواسته است تا در بحث اطلاع رسانی درباره پرونده را به آنها واگذار کنیم علیزاده طباطبایی درباره اقدامات لازم برای جلب رضایت اولیای دم میترا استاد گفت: خانواده تمام تلاش لازم را برای جلب رضایت اولیای دم انجام می دهند. هم اکنون هم اقداماتی صورت گرفته است. ما هم تمام تلاش خود را برای جلب رضایت انجام می دهیم.

به گزارش دیده بان ایران ؛ فردا مراسم ختمی در مسجد الرسول میدان کاج سعادت آباد برای میترا استاد ( همسر مقتول محمد علی نجفی ) برگزار می شود. این موضوع سبب شد تا آخرین جزییات پرونده محمد علی نجفی را از یکی از وکلای وی (محمود علیزاده طباطبایی ) بپرسیم. 

 

سید محمود علیزاده طباطبایی درباره آخرین وضعیت پرونده محمد علی نجفی به دیده بان ایران گفت: 

 

پرونده در حال طی مسیر قانونی خودش است. اینکه گفته  شد دهم تیرماه قرار است دادگاه برگزار شود دروغ بوده و صحت ندارد. هنوز تحقیقات از سوی دادستانی ادامه دارد و دادستانی پرونده آقای نجفی را نبسته است. بنابراین برگزاری دادگاه در تاریخی که در رسانه ها گفته شد و پایان دادرسی صحت ندارد. 

 

وی همچنین یادآور شد: سخنگوی قوه قضاییه اطلاع رسانی لازم را در درباره زمان دادگاه انجام خواهد داد . قوه قضاییه از ما خواسته است تا در بحث اطلاع رسانی درباره پرونده را به آنها واگذار کنیم 

 

علیزاده طباطبایی درباره اقدامات لازم برای جلب رضایت اولیای دم میترا استاد گفت: خانواده تمام تلاش لازم را برای جلب رضایت اولیای دم انجام می دهند. هم اکنون هم اقداماتی صورت گرفته است. ما هم تمام تلاش خود را برای جلب رضایت انجام می دهیم.  

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر