کد خبر: 66880
A

سخنگوی قوه قضاییه آخرین وضعیت پرونده محمدرضا خاتمی درباره انتخابات سال ۸۸ و همچنین پرونده قتل میترا استاد را اعلام کرد.

به گزارش دیده بان ایران، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به سوالی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده محمدرضا خاتمی، اظهار کرد: بارها گفته‌ام و باز هم تاکید می‌کنم در پرونده‌هایی که حکم قضائی صادر نشده است اسم فرد را نیاورید. این پرونده در دادگاه رسیدگی شده است و جلسات متعددی برای آن با حضور متهم و وکلای آن به صورت علنی تشکیل شده است. 

وی افزود: دادگاه رأی را صادر کرده و این رأی باید در این هفته ابلاغ می‌شد اما قاضی پرونده در مرخصی است و نسخه دست نویس و آنی رأی صادر شده اما ثبت سیستمی با شناسه کاربری قاضی انجام نشده است. به محض مراجعه همکاری رأی صادر شده به اصحاب پرنده ابلاغ می‌شود ولی چون رأی غیرقطعی و قابل تجدیدنظر است از بیان جزئیات معذوریم.

همچنین غلامحسین اسماعیلی گفت: پرونده قتل میترا استاد، توسط ۳ وکیل بررسی شد. به آنها ابلاغ دادرسی شد و نهایتا ابلاغها اندکی با تاخیر به آنها انجام شد و برخی ایرادات مطرح شد. در تیرماه به این پرونده رسیدگی خواهد شد و همینطور پرونده قتل زندان فشافویه و شهادت امام جمعه کازرون امروز جلسه دادگاه آن بود. امروز جلسه دادگاه قاتل امام جمعه بود. این دو قتل (میترا استاد و شیرمحمدعلی در زندان فشافویه) در اسرع وقت در دادگاه رسیدگی می شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر