کد خبر: 67230
A

فرمانده ناجا گفت: ۲۶ دستگاه در بحث عفاف و حجاب مسئولیت دارند و ۳۰۰ مصوبه در این رابطه وجود دارد که تنها حدود ۲۰ مورد از آنها مربوط به ناجا است.

به گزارش دیده بان ایران به نقل از سایت پلیس، سردار حسین اشتری در سفر به استان هرمزگان و در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به افزوده شدن تعداد هفت فروند شناور به ناوگان دریایی هرمزگان گفت: در حوزه‌های مختلف گامهای خوبی در ناجا برداشته شده و امید است پیشرفت‌های بیشتری حاصل شود.

فرمانده ناجا با بیان اینکه مأموریتهای ناجا در حوزه دریابانی با وجود افزوده شدن این امکانات بهتر انجام می‌گیرد، افزود: در استان هرمزگان با تلاش مأموران سختکوش انتظامی و دریابانی وضعیت مطلوب است البته کمبودهایی وجود دارد که با توجه به وضعیت استان کارهای خوبی مخصوصاً در امر مبارزه با قاچاق صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه متأسفانه بر اثر کوتاهی کردن برخی دستگاه‌ها در اجرای وظایف خود، مشکلات آنها به سوی نیروی انتظامی سرازیر می‌شود، تصریح کرد: ناجا با تمام توان مأموریتهای محوله را انجام می‌دهد و در حوزه اجرا و پیشگیری نیز با توجه به بضاعت موجود اقدامات خوبی انجام داده و تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم.

این مقام انتظامی با اشاره به موقعیت مهم و استراتژیک استان هرمزگان خاطرنشان کرد: اقداماتی بزرگ در زمینه مبارزه با پدیده شوم قاچاق در استان هرمزگان صورت گرفته است که البته این امید را داریم که شرایط از این نیز بهتر شود.

اشتری با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی در تمام ایام سال با توجه به مناسبتها و حوادث گوناگون درگیر است، ادامه داد: ناجا در هنگام سیل ابتدای سال، در آماده‌باش کامل بود، اطلاع‌رسانی خوبی در این زمینه صورت گرفت و همکاران ما با تمام توان و غیرت مثال‌زدنی نسبت به امدادرسانی به سیل‌زدگان اقدام کردند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس در کنار گستردگی مأموریتها وظیفه استقرار و ارتقای امنیت، آرامش و نظم را در جامعه برعهده دارد، متذکر شد: طبق افکارسنجی و نظرسنجی‌های صورت گرفته مردم از عملکرد ناجا رضایت دارند و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) نیز از عملکرد این نیرو رضایت داشته‌اند که این برای ما مایه افتخار و مباهات است.

وی با اشاره به راه اندازی طرح "ناظر یک" تصریح کرد: 26 دستگاه در بحث عفاف و حجاب مسئولیت دارند و 300 مصوبه در این رابطه وجود دارد که تنها حدود 20 مورد از آنها مربوط به ناجا است، با همه تلاشهای صورت گرفته همکارانم در ناجا، برای مقابله با بدحجابی باید دستگاه‌های متولی بیشتر از قبل دلسوزی کرده و وارد عمل شوند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر