کد خبر: 68525
A

مسعود استاد : از حدود سه روز قبل هیچ تماسی از سوی خانواده آقای نجفی یا وکلایشان با من گرفته نشده است.وکلایشان هم با من صحبتی نکرده اند تا به حال هیچ مذاکره‌ای در رابطه با پول صورت نگرفته است. اصلاً در این رابطه هیچ حرفی زده نشده است. من این موضوع را تکذیب می‌کنم. از رسانه‌ها هم انتظار دارم مسائل خلاف واقع را منتشر نکنند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ شایعاتی در خصوص بخشش محمد علی نجفی از سوی اولیای دم همسر مقتولش منتشر شده است. مسعود استاد ضمن تکذیب بخشش محمد علی نجفی، درباره شایعه دریافت "دیه " هم واکنش نشان داده است. 

 

آیا وکلای دکتر نجفی برای مذاکره درباره گرفتن رضایت با شما تماس گرفته‌اند؟

 

از حدود سه روز قبل هیچ تماسی از سوی خانواده آقای نجفی یا وکلایشان با من گرفته نشده است.

آخرین بار با چه کسی در رابطه با رضایت صحبت کردید؟وکلایشان

شایعاتی منتشر شده که گفته می‌شود شما پیشنهاد 8 یا 10 میلیارد تومان برای بخشش کرده‌اید؟

خیر. تا به حال هیچ مذاکره‌ای در رابطه با پول صورت نگرفته است. اصلاً در این رابطه هیچ حرفی زده نشده است. من این موضوع را تکذیب می‌کنم. از رسانه‌ها هم انتظار دارم مسائل خلاف واقع را منتشر نکنند.

همچنان بر تصمیم خود برای قصاص مصر هستید؟

اگر رضایت دهیم یک عده شیطنت می‌کنند و می‌گویند که برای پول این کار را کرده است. اگر حکم قصاص بخواهیم می‌گویند که ماجرا امنیتی بوده و به هدف خود رسیده‌اند. اما برای من این حرف‌ها مهم نیست. مهم نظر خداست. من بدون توجه به این مسائل، در این پرونده فقط خدا را در نظر می‌گیرم.

مسعود افروزه، وکیل خانواده مقتول نیز در رابطه با اینکه تا به‌حال از سوی وکلای دکتر نجفی مذاکراتی با ایشان صورت گرفته نیز گفت: شرایط روحی و روانی خانواده مقتول مناسب مذاکره نیست.

پس یعنی هرگونه مذاکره‌ای با خانواده و وکلای نجفی را تکذیب می‌کنید؟تکذیب نمی‌کنم ولی در روزهای آینده در این رابطه صحبت می‌کنیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر