کد خبر: 68758
A
یک مقام قضایی خبر داد؛

یک مقام قضایی از احضار دو نفر از اعضای فعلی و سابق شورای شهر اندیشه خبر داد و گفت: دو نفر از اعضای شورای شهر اندیشه که به عنوان کارگر خدمات فضای سبز از شهرداری حقوق دریافت می‌کردند احضار شدند.

به گزارش دیده بان ایران، قاضی احمدزاده دادرس شعبه چهارم دادگاه عمومی بخش چهارباغ، از احضار دو نفر از اعضای فعلی و سابق شورای شهر اندیشه خبر داد و بیان کرد: دو نفر از اعضای فعلی و سابق شورای شهر اندیشه به عنوان کارگر خدمات فضای سبز از شهرداری حقوق دریافت می‌کردند و طی چند سال یکی از آن‌ها بیش از ۶۰ میلیون و دیگری بیش از ۵۰ میلیون تومان دریافت کرده بودند.

دادرس شعبه چهارم دادگاه عمومی بخش چهارباغ خاطرنشان کرد: در ادامه با ورود دستگاه قضایی این افراد احضار شدند و به آن‌ها ۱۰ روز مهلت داده شد تا نفری ۱۵۰ میلیون تومان با احتساب تورم تحویل دهند و این افراد نیز نفری ۱۵۰ میلیون تومان واریز کردند که این پول به حساب بیت المال اعاده شد.

وی با بیان اینکه مجموعا حدود ۳۰۰ میلیون تومان به بیت المال اعاده شده است، تصریح کرد: یکی از این افراد همچنان عضو شورای شهر اندیشه است و دیگری عضو سابق شورای شهر اندیشه بوده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر