کد خبر: 68759
A

اسامی برترین‌های آزمون سراسری ۹۸ در ۵ گروه آزمایشی توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

به گزارش دیده بان ایران؛ در نشست خبری ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش اسامی ۱۰ نفر برتر رشته‌های گروه علوم ریاضی و فنی علوم تجربی و علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی اعلام شد.

اسامی ۱۰ نفر اول این رشته‌ها به شرح زیر است.
* اسامی ۱۰ نفر برتر رشته علوم ریاضی و فنی به ترتیب
علیرضا سخایی راد از اهواز
محمد صادق مجیدی یزدی از تهران
دانا افاضلی از تهران
آریا جلالی از لاهیجان
علی عباسی از شهرکرد
سیدارشان دلیلی از ساری
پارسا امینی از مشهد
فاطمه جعفری از تهران
مهرتن منتظر از تفت
محمدی مهدی ابوترابی از تهران

* اسامی ۱۰ نفر برتر گروه علوم تجربی به ترتیب اولویت
ایزدمهر احمدی نژاد از تهران
محسن راستکار از تبریز
فرهنگ امیری از شیراز
رسا ظفری تبریز
محمد رضا ارشدی صوفیانی تبریز
امیر رضا بسکابادی از مشهد
گلسا مصباحی از شیراز
ریحانه فرخی ملکی از رشت
سیاوش کیانپور از اهواز
امیر حسام زارع از بیرجند
سید مهدی زارع ابرقویی از ابر کوه

* اسامی ۱۰ نفر اول رشته علوم انسانی
فاطمه شب خیز از لار
مریم اسماعیلی از تهران
امین ایمانپور تبریز
سیده آمنه موسوی لقمان از بهار
علی حاجیان از لار
فاطمه رستموندی آغمیونی از تهران
محمد عرفان هوشیاری از تهران
آتنا طاهری از تهران
محمد حسین سه دهی از تهران
ملیکا دادخواه تیرانی از اصفهان

 

*اسامی ۵ نفر برتر رشته هنر در کنکور ۹۸
سارا سادات کریمی از تهران
صبا محمدی مفرح از تهران
پریا سینائیان از تهران
مرجان حاتمی ورزنه از تهران
پارسا رحمان مشهدی از تهران

*اسامی ۵ نفر اول رشته زبان‌های خارجی
صالح شاملو احمدی از تهران
امیر شایان چادگانی پور از اصفحان
شهریار رجائی فیروز آبادی از تهران
پریناز باستانی از تهران

کسری محمدی از تهران

 

نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی

 

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

 

نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

 

نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

نفرات برتر گروه آزمایشی هنر

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

نفرات برتر گروه آزمایشی زبان‌های خارجه

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

میزان 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر