کد خبر: 71409
A

یک عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: در نشستی که با رئیس قوه قضائیه داشتیم، ایشان با سعه صدر و حوصله تمام مطالب را پاسخ داد.

به گزارش دیده بان ایران؛ سکینه الماسی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه پیرامون نشست اعضای فراکسیون زنان با آیت الله رییسی با بیان اینکه جلسه بسیار عالی بود، اظهار کرد: از آیت الله رییسی به دلیل این نشست  صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی به دلیل دغدغه مراجعه کنندگان روزانه و یکسری مسایل و مشکلاتی در حوزه زنان و مسایل حوزه انتخابیه، مطالبی را مطرح کردند.

عضو فراکسیون زنان با بیان اینکه نکات ارزنده ای بیان شد، گفت: رییس قوه قضاییه با سعه صدر و حوصله تمام مطالب را پاسخگو بودند که صمیمانه تشکر می کنم. 

همچنین سیده فاطمه حسینی عضو فراکسیون زنان در رابطه با نشست اعضای فراکسیون زنان با آیت الله رییسی، با اشاره به اینکه جلسه خوبی بود و در آن‌ دغدغه‌ها و مطالبات جامعه زنان طرح شد، گفت: در این جلسه در خصوص ارائه لایحه صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در برابر خشونت از رییس قوه قضاییه تشکر شد.

وی افزود: همچنین مجددا بر مطالباتی که در حوزه حقوق ملت در قانون اساسی مورد توجه قرار گرفته تاکید شد و ان شالله با توجه ویژه ای که در قوه قضاییه نسبت به این موضوع وجود دارد، اثرات آن را خواهیم دید.

این عضو فراکسیون زنان همچنین از تقدیر از رویکرد قوه قضاییه پیرامون اجرای قانون و همچنین در رابطه با مبارزه با فساد در این نشست خبر داد.

در پایان نشست اعضای فراکسیون زنان مجلس با آیت رئیسی، رئیس فراکسیون زنان به نمایندگی از اعضا لوح تقدیری را به آیت الله رئیسی اهدا کرد.

در متن این تقدیر نامه آمده است:«با عرض سلام و تبریک توفیقات حضرت عالی از بدو قبول این مسئولیت بزرگ، بدینوسیله بر خود لازم می دانیم به عنوان اعضای فراکسیون بانوان در مجلس شورای اسلامی با اعتنا به حدیث شریف "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" از تلاش ها و زحماتی که کشیده شده، از جمله لایحه "صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در برابر خشونت" را جهت مراتب قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال داشته‌اید، تشکر و قدردانی نماییم.

همچنین باید از قوه قضاییه برای فراهم کردن شرایط تسهیل رسیدگی به پرونده های مبارزه با مفاسد اقتصادی تقدیر و تشکر کرد، که با همت بلند قضات و همکاران خدوم و شریف خود در فراهم کردن این جهاد بزرگ کوشا و ساعی باشند.

در آخر لازم است به عرض برسانم که چشم تمامی مراجعین به قوه قضاییه به نتیجه کار یعنی عدالت خواهی منور است، تا در سایه سار آن جامعه اسلامی داشته باشیم. ان شاءالله.»/ مهر

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر