کد خبر: 74157
A

فرمانده نیروی انتظامی گفت: متأسفانه عده ای از افراد که در حوادث اخیر در صحنه عملیات حضور نداشته اند، با زیر سوال بردن اقدامات خوب ناجا امروز منتقد ما هستند.

به گزارش دیده بان ایران؛ سردار حسین اشتری در جلسه قرارگاه رسانه ای ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در حوادث اخیر بسیار خوب عمل کرد، گفت: متأسفانه عده ای از افراد که خود در صحنه عملیات حضور نداشته اند با زیر سوال بردن اقدامات خوب ناجا امروز منتقد ما هستند و این در حالی است که مقام معظم رهبری این اقدامات خوب را یک پیروزی برای نظام دانسته اند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم، افزود: خبرگزاری ها، صدا و سیما، نشریات و شبکه های اجتماعی همواره ظرفیت هایی هستند که شما بایستی بتوانید با تولید محتوای مناسب از آنها به خوبی بهره گیری و نقش مقتدرانه پلیس را در نشان دادن شرارت اغتشاشگران و اینکه در صورت عدم حضور پلیس ممکن بود چه اتفاقی رخ دهد، در رسانه ها تشریح کنید.

سردار اشتری تصریح کرد: ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید و این مسئله باید برای گروه ها و افراد تأثیرگذار تبیین شود.

وی با تأکید بر حمایت و ارتقای روحیه نیروهایی که در صحنه حضور داشته اند گفت: خبر و فیلم افراد اصلی دستگیر شده در اغتشاشات باید از طریق رسانه ملی و تمام رسانه ها پخش شود./پلیس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر