کد خبر: 75960
A

مرد معتاد که کودک خود را شکنجه کرده و در صندوق عقب خودرو انداخته بود توسط یگان امداد پلیس دستگیر شد. سرهنگ دلاور القاصی مهر درباره این پرونده گفت: واحدهای گشت انتظامی در محدوده اتوبان آزادگان به یک دستگاه خودرو زانتیا که در حاشیه خیابان متوقف شده بود مشکوک شدند و از راننده خودرو یک عدد چاقو و پنجه بوکس کشف کردند اما در ادامه هنگام بازرسی صندوق عقب خودرو یک پسربچه 12 ساله را مشاهده کردند که دهان و دست و پایش با چسب پهن بسته شده بود. وی در ادامه افزود: مأموران پس از آن بلافاصله پسربچه را آزاد کردند و مشخص شد راننده، پدر وی بوده که به‌دلیل مشکلات روانی و اعتیاد پسرک را شکنجه می‌کرده است.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ سرهنگ دلاور القاصی مهر درباره این پرونده گفت: واحدهای گشت انتظامی در محدوده اتوبان آزادگان به یک دستگاه خودرو زانتیا که در حاشیه خیابان متوقف شده بود مشکوک شدند و از راننده خودرو یک عدد چاقو و پنجه بوکس کشف کردند اما در ادامه هنگام بازرسی صندوق عقب خودرو یک پسربچه 12 ساله را مشاهده کردند که دهان و دست و پایش با چسب پهن بسته شده بود.

وی در ادامه افزود: مأموران پس از آن بلافاصله پسربچه را آزاد کردند و مشخص شد راننده، پدر وی بوده که به‌دلیل مشکلات روانی و اعتیاد پسرک را شکنجه می‌کرده است.

با اظهارات این پسربچه مأموران پدر این کودک را دستگیر و تحویل مرجع قضایی دادند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر