کد خبر: 76183
A

شامگاه 23 آذر امسال مردی جوان برای سیگار کشیدن از خانه شان بیرون آمد که با مرد 82 ساله ای که غرق خون بود روبه رو شد و خیلی زود در تماس با پلیس و اورژانس برای نجات جان این مرد درخواست کمک کرد. بدین ترتیب، پیرمرد تنها به بیمارستان منتقل شد و ماموران کلانتری 111 هفت چنار در محل حاضر شدند و در بررسی ها خانه پیرمرد زخمی شناسایی شد که رد خون در داخل خانه و از اتاق خواب به بیرون کشیده شده بود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ شامگاه 23 آذر امسال مردی جوان برای سیگار کشیدن از خانه شان بیرون آمد که با مرد 82 ساله ای که غرق خون بود روبه رو شد و خیلی زود در تماس با پلیس و اورژانس برای نجات جان این مرد درخواست کمک کرد.

بدین ترتیب، پیرمرد تنها به بیمارستان منتقل شد و ماموران کلانتری 111 هفت چنار در محل حاضر شدند و در بررسی ها خانه پیرمرد زخمی شناسایی شد که رد خون در داخل خانه و از اتاق خواب به بیرون کشیده شده بود.

ماموران در تحقیقات پی بردند که این مرد در گذشته دو بار ازدواج کرده و همسرانش فوت کرده اند و از چندی قبل نیز با یک زن که یک فرزند پسر دارد ازدواج کرده است. وقتی زن سوم و پسرش هدف تحقیق قرار گرفتند ادعا کردند که مرد زخمی دست به خودکشی زده است اما پلیس با توجه به رد خون که روی دیوار و کف اتاق نمایان بود اقدام به دستگیری این مادر و پسر کرد.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت که پیرمرد سه زنه روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و در ادامه تجسس ها پسرخوانده این مرد ماجرای جدیدی را پیش روی ماموران قرار داد.

پسر جوان ادعا کرد که مادرش با همدستی زن همسایه که در طبقه بالای خانه شان زندگی می کند دست به قتل ناپدری اش زده اند.

زن سوم قربانی  نیز وقتی شنید پسرش او را به عنوان قاتل معرفی کرده است به ماموران گفت: من قاتل نیستم، همسایه طبقه بالا خانه مان یک سگ دارد و از کف آشپزخانه اش، آب به سقف خانه مان ورود کرده و شوهرم بارها سر موضوع نشتی آب و سگ با زن همسایه بحث کرده بودند و حتی کارشان به شکایت رسید و احتمال می دهم این زن با اجیر کردن یک قاتل دست به قتل شوهرم زده است. کارآگاهان در ادامه بررسی ها به سراغ زن همسایه رفتند و او را دستگیر کردند که وی نیز به ماموران گفت: من با مرد همسایه به خاطر وجود حیوان خانگی و نشتی آب از آشپزخانه ام، اختلاف داشتیم ولی هیچ وقت تصمیم به قتل نگرفتم و حتی قصد داشتم برای پایان دادن به این اختلافات خانه ام را تغییر دهم و احتمال می دهم قتل از سوی زن سوم صورت گرفته باشد.

بنا به این گزارش ،در حالی که هر سه متهم در بازداشت پلیس قرار دارند، همگی قتل را به گردن دیگری می اندازند که تحقیقات ویژه برای گره گشایی این پرونده پیچیده در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

منبع: روزنامه خراسان

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر