کد خبر: 76555
A

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل این ناوگان برای خدمات‌رسانی به شرکت کنندگان در مراسم وداع با پیکر شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش خبر داد.

به گزارش دیده بان ایران؛ فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با ابراز تأسف از شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان این ضایعه بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت شریف ایران و خانواده گرامی ایشان تبریک و تسلیت عرض کرد.

 

وی در ادامه از آمادگی کامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه برای ارائه خدمات حداکثری جهت رفاه حال شهروندان و شرکت کنندگان در مراسم وداع با پیکر مطهر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش خبر داد و گفت: به دلیل قرار گرفتن ایستگاه مصلی امام خمینی(ره) در ‌خط یک و ایستگاه شهیدبهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی امام خمینی(ره) تهران، زمان ‌سرویس‌دهی در خطوط هفتگانه مترو تا ساعت 24 افزایش می‌یابد.

 

نوبخت افزود: امروز یکشنبه 15 دی ماه 98 از ابتدای شروع مراسم تا پایان مراسم وداع، سرویس دهی رایگان در دو ایستگاه شهید بهشتی و ایستگاه مصلی امام خمینی(ره) انجام خواهد شد.

 

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در ادامه با اشاره به اینکه مراسم تشیع پیکر مطهر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ساعت 8 صبح‌ روز دوشنبه 16 دی ماه98 از مسجد دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: خدمات رسانی در تمامی ایستگاه های خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه از ساعت 5:30 صبح تا پایان مراسم رایگان است.

 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری هر دو مراسم برنامه ریزی شده و در صورت نیاز  قطارهای فوق العاده  نیز اعزام می‌شود./ایسنا

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر