کد خبر: 76791
A

دادستان تهران: دادستان تهران، در مورد مسافرین هواپیما توضیح داد:‌ این هواپیما به طور کلی 176 مسافر داشته است که شامل 9 خدمه، 70 مرد، 81 زن ، 15 بچه و یک نوزاد می‌شود که فعلا هویت هیچ کدام از این افراد مشخص نیست.

به گزارش دیده بان ایران؛ دادستان تهران، از انتقال پیکرهای جانباختگان حادثه سقوط هواپیما به پزشکی قانونی برای احراز هویت و همچنین پیدا شدن هر دو جعبه سیاه این هواپیما خبر داد.

 

علی القاصی در محل سقوط هواپیمای مسافربری 737 اوکراینی در جمع خبرنگاران با اشاره به سقوط این هواپیما در بامداد روز چهارشنبه اظهار کرد: از زمانی که این حادثه رخ داد به همراه پزشکی قانونی، هلال احمر، نیروی انتظامی و سایر دستگاههای ذیربط در محل حادثه حضور یافتیم.

 

وی با تاکید بر این که همه سرنشینان هواپیما جان باختند، ادامه داد:‌ در حال حاضر اقدامات لازم برای جمع آوری پیکرها صورت گرفته است و همه‌ی پیکرهایی که تاکنون جمع آوری شده‌اند در حال انتقال به پزشکی قانونی هستند تا بعد از احراز هویت به خانواده‌ها تحویل داده شوند.

 

دادستان تهران، در مورد مسافرین هواپیما توضیح داد:‌ این هواپیما به طور کلی 176 مسافر داشته است که شامل 9 خدمه، 70 مرد، 81 زن ، 15 بچه و یک نوزاد می‌شود که فعلا هویت هیچ کدام از این افراد مشخص نیست.

 

وی در مورد جعبه سیاه هواپیما نیز توضیح داد: یکی از جعبه‌های سیاه ساعتی پیش و دیگری چند دقیقه گذشته پیدا شد و باید مورد بررسی قرار بگیرد تا علت حادثه مشخص شود.

 

علی القاصی در پایان تاکید کرد:‌ سایر اقدامات درجهت حفظ صحنه در حال انجام است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر