کد خبر: 78066
A

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه: ۷۵۰ روستای کرمانشاه در محاصره برف هستند جلیل بالایی در گفتگویی، اظهار داشت: تمام محورهای مواصلاتی اصلی، بزرگراه‌ها و راه‌های بین شهری در سطح استان کرمانشاه باز است. وی افزود: ۱۶۱ محور روستایی با ۷۵۰ روستا به دلیل بارش سنگین برف مسدود است.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ سامانه بارشی که از شب گذشته وارد کشور و استان کرمانشاه شده است موجب بارش‌هایی در سطح استان شده است.

این بارش‌ها در نواحی سردسیر و نیز معتدل در استان به صورت برف مشاهده شد و در برخی مناطق بارش‌های از شدت بیشتری برخوردار بوده است.

در پی بارش برف و باران و نیز کولاک در برخی نقاط کرمانشاه راه‌های ارتباطی برخی روستاها قطع شده است و تلاش‌ها برای بازگشایی ادامه دارد.

۷۵۰ روستای کرمانشاه در محاصره برف هستند

جلیل بالایی در گفتگویی، اظهار داشت: تمام محورهای مواصلاتی اصلی، بزرگراه‌ها و راه‌های بین شهری در سطح استان کرمانشاه باز است.

وی افزود: ۱۶۱ محور روستایی با ۷۵۰ روستا به دلیل بارش سنگین برف مسدود است.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه با بیان اینکه عملیات بازگشایی محورهای روستایی گرفتار برف آغاز شده، گفت: تا عصر امروز تمام محورهای روستایی بازگشایی خواهند شد.

وی تصریح کرد: از نخستین ساعات بامداد امروز به ۸۵ خودرو گرفتار در برف و ۲۰۰ مسافر خدمات نجات و عبور از گردنه‌های برفی ارائه شد.

بالایی خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی برای خدمات رسانی در حالت آماده باش کامل به سر می‌برند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر