کد خبر: 78231
A

صبح ۱۲ بهمن وجود یک جسد در اطراف شهر عسلویه به پلیس گزارش شد. با حضور کارشناسان پلیس آگاهی مشخص شد جسد متعلق به زنی ۴۰ ساله است که چند روز از مرگش می گذرد. با جمع آوری مستندات لازم فردی ۲۶ ساله به هویت "ع" اهل یکی از شهرهای استان فارس و ساکن شهر محل سکونت مقتول شناسایی و روز گذشته دستگیر شد.

سردار خلیل واعظی با اعلام این خبر گفت: صبح ۱۲ بهمن وجود یک جسد در اطراف شهر عسلویه به پلیس گزارش شد. با حضور کارشناسان پلیس آگاهی مشخص شد جسد متعلق به زنی ۴۰ ساله است که چند روز از مرگش می گذرد.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر وجود آثار خون، نحوه مرگ و مستنداتی دیگر باعث شد کارآگاهان پلیس فرضیه قتل مقتول را در دستور کار قرار داده و مسیر تحقیقات را بر روی شناسایی هویت قاتل متمرکز کنند.

وی اظهار کرد: با شناسایی هویت مقتول مشخص شد ساکن یکی از شهرستان های استان هرمزگان بوده که حدود ۱۰ روز قبل از خانه خارج و دیگر برنگشته است.

سردار واعظی خاطرنشان کرد: با جمع آوری مستندات لازم فردی ۲۶ ساله به هویت "ع" اهل یکی از شهرهای استان فارس و ساکن شهر محل سکونت مقتول شناسایی و روز گذشته دستگیر شد.

وی بیان کرد: متهم به قتل پس از دستگیری و مواجهه با مدارک پلیس به بزه ارتکابی اعتراف کرد.

سردار واعظی بیان کرد: متهم در توضیح چگونگی قتل گفت برای انتقال و فروش ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک به همراه مقتوله به سمت عسلویه حرکت کردیم، در جاده فرودگاه عسلویه به علت اختلاف خودرو را متوقف کردم، پس از خارج کردن سوییچ، همدستم را پیاده و با زدن چندین ضربه چاقو او را به قتل رسانده و جسد را مخفی کردم.

به گفته این مقام ارشد انتظامی، تحقیقات کارآگاهان پلیس در این خصوص ادامه دارد. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر