کد خبر: 78301
A

یک هواپیمای مسافربری هنگام فرود در فرودگاه «صبیحه گوکچن» از باند خارج شد. تصاویر منتشرشده نشان می‌دهد این هواپیما که متعلق به خطوط هوایی «پگاسوس» ترکیه است در پی این حادثه دچار آسیب جدی شده است. این هواپیما ۱۷۷ مسافر داشته و فیلم منتشر شده از آن نشان می‌دهد در اثر این حادثه، بدنه هواپیما ترک برداشته و به ۳ قسمت تقسیم شده است

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ یک هواپیمای مسافربری هنگام فرود در فرودگاه «صبیحه گوکچن» از باند خارج شد.

تصاویر منتشرشده نشان می‌دهد این هواپیما که متعلق به خطوط هوایی «پگاسوس» ترکیه است در پی این حادثه دچار آسیب جدی شده است. 

این هواپیما ۱۷۷ مسافر داشته و فیلم منتشر شده از آن نشان می‌دهد در اثر این حادثه، بدنه هواپیما ترک برداشته و به ۳ قسمت تقسیم شده است. بخش دماغه، ظاهراً از هواپیما جدا شده است. منابع خبری گفته‌اند هنوز کشته یا زخمی شدن فردی در این حادثه تأیید نشده است.این هواپیما از «ازمیر» راهی استانبول بوده که در فرودگاه این شهر دچار حادثه شده است. , شمار زیادی از نیروهای امدادی و آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شده‌اند. , خبرگزاری آناتولی نوشت، حریق توسط آتش‌نشانان مهار شده و مسافران از هواپیما تخلیه شده‌اند. وزیر حمل و نقل ترکیه اعلام کرد هواپیما ۱۷۷ سرنشین داشته و حادثه، تلفاتی نداشته است.در پی این حادثه، پروازها از فرودگاه «صبیحه گوکچن» به فرودگاه استانبول منتقل شده است.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر