کد خبر: 79574
A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: از مردم قزوین می‌خواهیم این هفته را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت خود در خانه بمانند.

به گزارش دیده بان ایران؛ منوچهر حبیبی اظهار کرد: از مردم التماس می‌کنیم این هفته در خانه بمانید و برای خرید عید فرصت وجود دارد عجله نکنید.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار افزود: خرید و نیاز روزمره و خوراکی خود را بیشتر به صورت اینترنتی از فروشگاه‌های اینترنتی انجام دهید.

حبیبی تصریح کرد: هر چه مسئولان و دست اندرکاران بهداشتی تلاش کنند، اما مردم همکاری و رعایت نکنند باز دچار مشکل خواهیم شد.

وی افزود: امکانات بسیار محدود است گستردگی و فراگیری این ویروس زیاد است و موقعیت قرارگیری استان به شکلی است که محل تلاقی ترددهای متعدد واقع شده است.

این مسئول گفت: موارد مشکوک در استان، به علت بی توجهی از هفته گذشته تا به امروز بیشتر شده است،

معاون سیاسی استاندار بیان کرد: خدا را شاکریم که تعداد زیادی از این افراد بهبودی یافته و از بیمارستان مرخص شدند.

حبیبی از مردم عزیز عاجزانه خواست کمتر در معابر عمومی و خیابان‌ها حضور پیدا کنند و در خانه بمانند.

وی بیان کرد: به ادارات استان تاکید شده است خدمات را به صورت الکترونیکی به مردم ارائه دهند.

این مسئول در خصوص صدور مرخصی برای کارکنان افزود: هیچگونه سخت گیری در خصوص صدور مرخصی برای کارکنان انجام نشود و در این راستا مادران و بانوان کارمند با هماهنگی مدیران، می‌توانند به صورت دورکاری، وظایف خود را دنبال کنند.

حبیبی در پایان یادآور شد: با همراهی مردم این هفته به صورت ویژه مسائل بهداشتی رعایت شود تا شاهد کاهش آمار مبتلایان به این بیماری باشیم./ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر