کد خبر: 79741
A

منتخب مردم بم در مجلس یازدهم گفت: اقدام محتکران در احتکار لوازم بهداشتی در واقع بازی با سلامت و امنیت روانی مردم است و این افراد باید به شدیدترین وجه مورد مجازات قرار گیرند.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی منتخب مردم بم در مجلس یازدهم گفت: کسانی که در شرایط فعلی دست به احتکار لوازم بهداشتی می‌زنند و با سلامت مردم بازی می‌کنند باید به شدیدترین وجه مورد مجازات قرار گیرند.

وی افزود:‌ اقدام این افراد که به دنبال سودجویی برای خود حتی به قیمت بازی با سلامت و جان دیگران هستند اقدامی نه تنها غیر اسلامی بلکه ضدبشری است و باید شدیدترین مجازات‌ها برای این افراد در نظر گرفته شود.

منتخب مردم بم در مجلس یازدهم اظهار داشت: اقدام این افراد در واقع اخلال در سلامت جامعه و امنیت روانی مردم است و حتی می‌توان برای این افراد به عنوان اخلال‌گر حکم اعدام صادر و اجرا کرد.

غضنفرآبادی خاطرنشان کرد: کاری که این افراد مرتکب می‌شوند در واقع سودجویی از طریق بازی با جان مردم و سلامت مردم است اقدامی کاملاً غیرانسانی و ضد بشری است.

وی در پایان گفت: همانطور که گفتم این افراد باید با شدیدترین وجه مجازات شوند و حتی می‌توان برای آنها حکم اعدام صادر کرد. / فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر