کد خبر: 80475
A

سید موسی خادمی در حاشیه گفت‌وگوی ویدئو کنفرانس رئیس جمهور با استانداران سراسر کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه مشترک ستاد ملی کرونا تشکیل و مصوباتی اعلام شد که مربوط به کل کشور است. در رابطه با تعطیلی یک‌ماهه آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها تصمیماتی اتخاذ شد که پس از عادی شدن شرایط این وضعیت جبران می‌شود.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ دکتر سید موسی خادمی در حاشیه گفت‌وگوی ویدئو کنفرانس رئیس جمهور با استانداران سراسر کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه مشترک ستاد ملی کرونا تشکیل و مصوباتی اعلام شد که مربوط به کل کشور است.

وی ادامه داد: در حوزه کمک به اقشار آسیب‌پذیر که از سوی صداو سیما اعلام خواهد شد کمک‌ها و بسته‌های حمایتی خوبی برای اینافراد در نظر گرفته شد.

استاندار لرستان گفت: فعالین بخش اقتصادی که بخاطر کرونا ویروس دچار مشکل شدند یک سری امهال‌ها و کمک‌های مالیاتی به آن‌ها می‌شود و در مورد چک‌های برگشتی و مشکلات بانکی آنها تصمیماتی اتخاذ سده است.

خادمی افزود: در رابطه با تعطیلی یک‌ماهه آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها تصمیماتی اتخاذ شد که پس از عادی شدن شرایط این وضعیت جبران می‌شود.

وی عنوان کرد: همچنین مصوب شد چنانچه خیرین و فعالین اقتصادی از هر طریقی به بیمارستان‌های دولتی و تحت پوشش نیروهایمسلح، تامین اجتماعی کمکی کنند این اقدام آن‌ها جزو هزینه‌های قابل قبول مالیاتی محسوب می‌شود.

نماینده عالی دولت در لرستان بیان کرد: در چندین استان قرار شد خروجی‌های آنان کنترل و اجازه ندهند کسی از آن استان‌ها خارجشود تا مجبور نشوند در استان دیگر از ورود آنان جلوگیری شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر