کد خبر: 81385
A

رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای شهر قم گفت: به‌زودی یک خیابان یا مکان مناسبی به نام شهدای مدافع سلامت نام‌گذاری خواهد شد.

به گزارش دیده بدان ایران؛ سید مجتبی سبحانی با اشاره به خدمات کادر درمانی و جامعه پزشکی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان قم اظهار داشت: کنترل به‌موقع این بیماری در کشور با رشادت و شجاعت جامعه پزشکی و درمانی رقم خورد و این پزشکان و کادر درمانی بودند که در کنار ایثار زنگ خطر این بیماری را به صدا در آوردند.

وی خاطرنشان کرد: پزشکان و پرستاران عزیز و تمامی کادر درمانی و سلامت کشور در خط مقدم مبارزه با کرونا، نهایت ایثار، فداکاری و خدمت را در بیمارستان‌ها جهت بهبود بیماران و نیز پیشگیری از این بیماری به نمایش گذاشتند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم با اشاره به شهادت تعدادی از کادر پزشکی و پرستاران قم ابراز کرد: مطمئناً حفظ سلامت و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، حاصل این ایثار و رشادت و مجاهدت‌هاست.

سبحانی ثابت ضمن قدردانی از جامعه سلامت و کادر درمانی، یادآور شد: در همین راستا و با توجه به شهادت جمعی از پرستاران و پزشکان قمی و نیز دیگر استان‌ها در این ایام سخت، شورای شهر قم به‌زودی یک خیابان یا مکان مناسبی را به نام شهدای مدافع سلامت نام‌گذاری خواهد کرد./ قم نیوز

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر