کد خبر: 84197
A
اختصاصی دیده بــان ایران:

تابستان سال گذشته نیز انتشار تصاویری از کشتن سگ‌های بدون صاحب در فضای مجازی موجب جریحه دار شدن افکار عمومی شد.

به گزارش دیده بان ایران؛ برخی کاربران در شبکه های اجتماعی با انتشار فیلم و عکس نسبت به کُشتن حیوانات در پارک پردیسان واکنش نشان دادند. 

یکی از مخاطبان سایت دیده بان ایران با ارسال فیلمی کوتاه در همین رابطه توضیح داد به نظر می رسد برخی مسئولان پارک پردیسان تهران با خوراندن سم به سگ و گربه های پارک قصد از بین بردن این حیوانات را دارند.

گفتنی است تابستان سال گذشته نیز انتشار تصاویری از کشتن سگ‌های بدون صاحب در فضای مجازی از دیروز موجب جریحه دار شدن افکار عمومی شد. به طوریکه  غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در همین رابطه با انتشار توییتی نوشت:  "شهرداری بنا به مسئولیت اجتماعی خود در مراقبت از محیط زندگی شهروندان موظف به کنترل حیوانات در سطح شهر است. "

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران افزود: "بی شک به هیچ پیمانکار و مسئولی اجازه نمی‌دهیم، بر خلاف ارزش‌های انسانی و اسلامی با خلایق خدا برخورد کند و پیمانکاری که سابقه خطایی بزرگ داشت، خلع ید شد و با مسئولان و مسببان برخورد قاطع شد. "

 

پ ن: سایت دیده بان ایران آمادگی دارد تا اظهارات و یا واکنش مسئولان و یا حراست پارک پردیسان در رابطه با این خبر را منتشر نماید.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر