کد خبر: 84561
A

حق شناس: احضاراینجانب بر اساس گزارش اطلاعات سپاه در خصوص نطق پیش از دستور به تاریخ ۱۹ فروردین ماه امسال در صحن شورای اسلامی شهر،با اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی انجام گرفته است ، که در آن سخنرانی، نگرانی‌ها و پیشنهاداتی در خصوص نحوه مواجهه با کرونا بیان کرده بودم و در جلسه رسیدگی به بازپرس اعلام کردم.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمدجواد حق شناس، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران درباره حضورش در دادسرای فرهنگ و رسانه به اسکان نیوز گفت: صبح امروز با توجه به احضار قبلی در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شدم.

مشخص شد احضار بر اساس گزارش اطلاعات سپاه در خصوص نطق پیش از دستور به تاریخ ۱۹ فروردین ماه امسال در صحن شورای اسلامی شهر،با اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی انجام گرفته است ، که در آن سخنرانی، نگرانی‌ها و پیشنهاداتی در خصوص نحوه مواجهه با کرونا بیان کرده بودم و در جلسه رسیدگی به بازپرس اعلام کردم.

به گفته وی ادعای مطروحه مبنی بر نشر اکاذیب در گزارش مزبور حاصل سوتفاهمی ناشی از هیجانات رسانه‌ای بوده و تناسبی با واقعیات نداشت. پس از تفهیم اتهام ، جلسه بازپرسی با صدور قرار تامین پایان یافت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر