کد خبر: 85014
A

در ادامه آتش‌‌‌سوزی‌ متعدد روزهای اخیر، بازار گل «‌امام رضا» در تهران، صبح شنبه ۲۴ خردادماه دچار آتش‌سوزی گسترده شد. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت که ۳۲ غرقه از این آتش‌سوزی آسیب دیده‌اند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سید جلال ملکی در گفت و گویی، درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ٠۵:٣٧ دقیقه روز جاری وقوع حریق در جاده خاوران، بازار گل امام رضا (ع) به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی تهران داده شد که بلافاصله سه ایستگاه به همراه تانکر های آب به محل اعزام می شود. 

وی ادامه داد: در محل مشاهده می شود که تعدادی غرفه های آن بخش که به صورت بسیار ناپایدار و نیمه مقاوم در برابر حریق بودند، درگیر حریق شده بودند که به محض رسیدن آتش نشانان عملیات آغاز شد. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه این محدوده خارج از حوزه استحفاظی شهرداری تهران است اما آتش نشانان به سرعت در محل حاضر شدند گفت: بعد از مدتی حریق اطفاء شد، اظهار کرد: متراژ این غرفه ها متفاوت بود اما در نهایت پس از اطفاء حریق مشخص شد که ٣٢ غرفه دچار حریق شده بودند. 

وی افزود: از گسترش بیشتر آتش سوزی جلوگیری شد؛ اما غرفه های دچار حریق شده خسارت زیادی دیدند.

به گفته ملکی، در این مرکز نیز به دفعات حریق رخ داده بود و با توجه به اینکه بارها هشدار داده شده که نیاز به بازنگری ایمنی است اما همچنان نواقصی دیده می شود. 

1

n00131036-b

2

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر