کد خبر: 87124
A

عمو یحیی، صاحب قهوه خانه معروفی که پاتوق بازیگران و سلبریتی ها بود در مرداد سال۹۸ به اتهام قتل شریک کاری اش در دادگاه به قصاص محکوم شد.

به گزارش سایت دیده بان ایران, مرداد ماه سال ۹۸در جریان نزاع بین دو مرد میانسال در قهوه خانه ای معروف به "قهوه خانه عمو یحیی" واقع در محله دربند تهران که پاتوق هنرمندان ، بازیگران سینما و تاتر و تلویزیون و چهره های سرشناس کشور بود، عمو یحیی پس از مشاجره با شریکش وی را به قتل رساند

 این نزاع در حالی بین دو شریک قهوه خانه دار به نام های یحیی و رشید رخ داد که آنها مدت 35 سال را با هم در قهوه خانه ای زیرپله واقع در تجریش، خیابان شهید دربندی، چهار راه حسابی همکاری کرده بودند. اما در شب چهارشنبه (۸ مرداد سال گذشته ) در جریان نزاعی که بر سر سرقفلی مغازه در افتاد رشید یکی از شریک های قهوه خانه توسط همکارش عمویحیی به قتل رسید.

عمو+یحیی+4

در گزارش پلیس آمده: درگیری خونین در قهوه‌خانه عمو یحیی واقع در خیابان دربند تهران به پلیس110 اعلام شد که بلافاصله مأموران کلانتری 101 تجریش به محل جنایت اعزام شدند. در لحظات اولیه ورود عمو یحیی به قتل اعتراف کرد و ماموران پلیس متهم به قتل را دستگیر و پس از تنظیم صورتجلسه وی را با خود به کلانتری 101 تجریش منتقل کردند.

عمو+یحیی+2

در بررسی های مشخص شد که مقتول پس از انتقال به بیمارستان و انجام برخی از اقدامات پزشکی به واسطه شدت جراحات جان خود را از دست داده است. متهم به قتل در بازجویی های اولیه گفته است که از مدتی قبل قرار بر این بود که رشید شریک قهوه خانه ام سرقفلی مغازه ام را به من برگرداند. اما بنا به دلایلی از این وعده طفره می رفت تا روز بحث که از زیر این قول و قرار دوستانه شانه خالی کرد و من که عصبانی شده بودم و در پی یک جدال لفظی نمی دانم چه اتفاقی افتاد که دست به چاقو بردم و ..

بیشتر بخوانید: عمو یحیی مرد محبوب سلبریتی‌ها به اعدام محکوم شد/ عکس

 

عمو+یحیی (1)

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر