کد خبر: 90019
A

براساس محدودیت‌های ترافیکی اعمال‌شده از سوی پلیس راه کشور، روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی تردد در جاده‌های هراز و کندوان از پایتخت به سمت مازندران ممنوع است.

به گزارش دیده بان ایران؛ محدودیت‌های ترافیکی جاده‌‎های مازندران از روز چهارشنبه پنجم شهریور و در آستانه تعطیلات روزهای تاسوعا و عاشورا تا سه شنبه ۱۱ شهریور ماه اعمال می‌شود.

 

بر این اساس، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه پنجم شهریور تا ساعت ۶ صبح سه شنبه یازدهم شهریور از محورهای کندوان، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

 

بنابر این گزارش تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

 

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پنجم و ششم شهریور تا دو بامداد روزهای بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران- شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پنجم و ششم تا دو بامداد روزهای بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن‌آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه هفتم شهریور از مرزن آباد به‌سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه  هفتم شهریور از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به‌سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز شنبه هشتم شهریور از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد  ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز هشتم شهریور  از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران- شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای یکشنبه و دوشنبه نهم و دهم شهریور تا دو بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای یکشنبه و دوشنبه همان تاریخ تا دو بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال بصورت یکطرفه خواهد بود. تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کندوان و بالعکس کماکان ممنوع است.

 

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روزهای  شنبه، یکشنبه و دوشنبه  در تاریخ‌های هشتم تا دهم شهریور تا ساعت دو بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه ششم، نهم و دهم شهریور از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود که تا ساعت دو بامداد روزهای بعد تداوم خواهد داشت. درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید ویا لغو محدودیت‌ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

 

تردد تمامی تریلرها کماکان ممنوع است اما تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه پنجم شهریور تا دو بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است. تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت شش بامداد روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه  ششم تا دهم شهریور تا دو بامداد روزهای بعد از محور هراز ممنوع  است.

 

تردد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روز یکشنبه نهم شهریور از مسیر شمال به جنوب در محور سوادکوه ممنوع است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر