کد خبر: 90671
A

جسد یک مقتول که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود در سردخانه بیمارستانی در تهران برای دریافت هزینه‌های جراحی از خانواده وی به مدت سه روز پنهان شده بود

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ صبح شنبه مسئولان یکی از بیمارستان های تهران از مرگ مشکوک مرد جوانی به پلیس خبر داد و همین کافی بود تا با اعلام این خبر به بازپرس ویژه قتل تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای بررسی موضوع به بیمارستان اعزام شدند.

بررسی ها نشان از آن داشت که پسر جوان با ضربات چاقو به قتل رسیده است و همین کافی بود تا تجسس های پلیسی به دستور بازپرس رحیم دشتبان آغاز شود.

قتل 20 روز قبل اعلام به پلیس

کارآگاهان در تحقیقات پلیسی پی بردند که این مرد روز 21 مرداد ماه در حالیکه هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شده است اما پس از چند روز مرد جوان به خاطر شدت ضربات روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفته است و با دستور پزشک بیمارستان جسد به سردخانه منتقل می شود اما مسئولان بیمارستان ماجرای کشته شدن مرد جوان را به پلیس گزارش نمی دهند تا اینکه 3 روز قبل مرگ مشکوک پسر جوان به پلیس مخابره می شود.

تیم جنایی پلیس آگاهی تهران در تجسس ها اطلاع پیدا کردند روز 21 مرداد مرد ناشناسی پسر جوان را که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل می کند و در همان روز ادعا کرده که این جوان در درگیری بوستان فتح زخمی شده است و سپس به طرز مرموزی از بیمارستان خارج شده است.

پنهان کاری برای گرفتن پول از خانواده

کارآگاهان در تحقیقات میدانی پی بردند که مسئولان بیمارستان جسد پسر جوان را در سردخانه بیمارستان نگهداری کردند تا با شناسایی خانواده وی پول بیمارستان را از آنها دریافت کنند اما با گذشت 20 روز وقتی موفق به شناسایی خانواده وی نمی شوند ماجرای مرگ خونین پسر جوان را به پلیس اعلام می کنند.

بنا بر این گزارش، بازپرس دشتبان در این مرحله دستور دستگیری عاملان این جنایت را صادر و ماموران اداره 10 برای دستگیری عامل جنایت وارد عمل شده اند و درباره تخلف مسئولان بیمارستان که زمان حادثه را به پلیس گزارش نکرده تحقیقات ادامه دارد

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر