کد خبر: 91561
A

حکمت امیری شهردار جدید رودهن در استان تهران به دلیل تخلف و ارتشاء توسط ضابطان قضایی وزارت اطلاعات به همراه ه.الف رئیس امور قراردادهای شهرداری بازداشت شده‌اند.

به گزارش دیده بان ایران؛ حکمت امیری شهردار جدید رودهن در استان تهران به دلیل تخلف و ارتشاء توسط ضابطان قضایی وزارت اطلاعات به همراه ه.الف رئیس امور قراردادهای شهرداری بازداشت شده‌اند.

 پیش از این نیز ه.الف، رییس پلیس ساختمان شهرداری رودهن که پسر عموی حکمت امیری شهردار جدید رودهن است به جهت تخلفات و جرائم ساختمانی در این شهر به همراه تعدادی از کارکنان شهرداری دستگیر شده بودند.

سال گذشته نیز مهدی کچویی و ١۶نفر از مدیران و ٢ عضو شورای این شهر به جهت تخلفات مشابه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان عج و ورود قاطعانه دستگاه قضایی تخلفات مالی در شهرداری های بومهن ، رودهن و پردیس طی سالهای اخیر کشف و در چندین مرحله منجر به دستگیری شهردار و کارکنان شهرداری و اعضای از شورای شهر این مناطق شده است.

به گزارش دیده بان ایران حکمت امیری دارای دکترای شهرسازی بوده و در سابقه کاری خود شهرداری نسیم شهر ، کمال شهر و نهاوند را دارد.
عضو هیئت مدیره نظام مهندسی استان تهران ، معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش ، رئیس شورای شهرسازی و معماری کیش ، معاون فنی و عمرانی شهرستان قدس ، مشاور شهرسازی معاونت برنامه‌ریزی شهرداری تهران ، عضو جامعه شهرسازان ایران ، عضو انجمن مدیریت بحران ایران ، عضو هیئت تحریریه مجله پیام نظام مهندسی ساختمان وعضو کمیته فنی طرح‌های شهری و روستایی ایران از جمله سوابق حکمت امیری می باشد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر