کد خبر: 92731
A

اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در اطلاعیه‌ای، متناسب‌سازی مدت خدمت دوره ضرورت در مناطق گوناگون خدمتی برای کارکنان وظیفه بومی و غیربومی را اعلام کرد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در اطلاعیه‌ای که با رویکرد کاهش خدمت در مناطق امنیتی درگیر و عملیاتی و افزایش خدمت در مناطق عادی و برخوردار صادر شده است، عنوان کرد:

1- سربازی برای کارکنان وظیفه غیر بومی

در مناطق امنیتی درگیر و جزایر طرح نازعات ۱۷ ماه

در مناطق عملیاتی و امنیتی یر درگیر، محروم و بد آب و هوا، مرزی و سایر جزایر خلیج فارس ۱۸ ماه

در مناطق عادی ۲۱ ماه

2-سربازی برای کارکنان وظیفه بومی

در مناطق امنیتی درگیر و جزایر طرح نازعات ۱۷ ماه

در مناطق عملیاتی و امنیتی یر درگیر، محروم و بد آب و هوا، مرزی و سایر جزایر خلیج فارس ۲۱ ماه

در مناطق عادی۲۴ ماه

۳ـ مدت خدمت کارکنان وظیفه بومی و غیربومی شاغل در یگان‌های حفاظت دستگاه‌های دولتی ازجمله سازمان زندان‌ها، وزارت اطلاعات، قوه قضاییه، انرژی اتمی و سازمان شیلات نیز به تناسب منطقه‌ای که در آن خدمت می‌کنند، مانند کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح خواهد بود.

۴ـ مدت خدمت برای مشمولین امریه‌دار که در دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی خدمت می‌کنند، کماکان ۲۴ ماه خواهد بود.

۵ـ مطابق مقررات ابلاغی کلیه کارکنان وظیفه‌ای که فاصله شهر یا روستای محل سکونت تا محل خدمت آنان بیش از ۵۰ کیلومتر باشد، غیربومی و کمتر از ۵۰ کیلومتر، بومی محسوب می‌شوند.

۶ـ این مقررات برای مشمولین وظیفه اعزامی از تاریخ یکم آذر ۱۳۹۹ به بعد اجرا می‌شود و مدت خدمت کارکنان وظیفه حین خدمت و تمام مشمولین وظیفه‌ای که در آبان سال ۱۳۹۹ به خدمت اعزام شوند، در شمول مقررات قبلی خواهند بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر