کد خبر: 93264
A

مرکز رسانه قوه قضاییه در خصوص موضوع بازداشت سال گذشته و ارتباط آن به استرداد دیشب وی به دیده بان ایران گفت: علیرضا حیدر آبادی پور سال گذشته حسب اعلام دستگاه قضایی ایران توسط اینترپل در اسپانیا بازداشت، اما پس از مدت کوتاهی آزاد شده بود. و به ایران استرداد نمیشود پس از این رخداد با پیگیری های مجدد قوه قضاییه و اعلان قرمز اینتر پل مجددا بازداشت و روز گذشته به ایران مسترد شده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ به دنبال انتشار خبر بازداشت و استرداد"علیرضا حیدرآبادی" مدیر عامل سابق بانک سرمایه رسانه ها به موضوع بازداشت وی در سال خرداد ۹۸ اشاره کردند. دیده بان ایران در گزارشی (اینجا) به موضوع ارتباط بین اطلاع رسانی سال۹۸ و امسال پرداخته بود.

مرکز رسانه قوه قضاییه در خصوص موضوع بازداشت سال گذشته و ارتباط آن به استرداد دیشب وی به دیده بان ایران گفت: علیرضا حیدر آبادی پور سال گذشته حسب اعلام دستگاه قضایی ایران توسط اینترپل در اسپانیا بازداشت، اما پس از مدت کوتاهی آزاد شده  و به ایران استرداد نمیشود پس از این رخداد با پیگیری های مجدد قوه قضاییه و اعلان قرمز اینتر پل مجددا بازداشت و روز گذشته به ایران مسترد شده است.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر